|
До 70-річчя присвоєння гімназії імені О.С. Пушкіна PDF Печать

Традиційним для нашого навчального закладу є проведення відкритого засідання активу музею історії гімназії №153. Як завжди, гостей заходу чекають цікаві зустрічі, вікторини, презентації. 14 березня 2019 року учні 7-А, 7-Б, 8-А, 8-Б та 10-Б класів стали активними учасниками такого заходу.

Вони мали можливість поспілкуватися з випускниками гімназії 2002р. Ільченко Анастасією та Мишастим Андрієм. Також у програмі заходу – бліц-турнір з історії школи-гімназії, презентація класного життя 7-Б та 8-А класів «Наші шкільні дні», представлення оновленої експозиції музею історії школи «Як все починалося: 1948-1949рр». Цікавим було інтерв*ю з випускниками 2002 року. Андрій та Настя радо поділилися своїми спогадами про шкільне життя, відповіли на питання про улюблені предмети, про вчителів, яких згадують з особливою вдячністю.Напередодні виборів президента гімназії Анастасія Ільченко, як президент 1999-2002рр, розповіла про роботу сенату та президента гімназії в ті роки.

На завершення зустрічі учениця 9-Б класу Крупник Поліна прочитала вірш О.С. Пушкіна « В начале жизни школу помню я».

Дійсно, школа – це маленьке життя, яке у свій час проживає кожен. І дуже важливо, щоб воно було наповнене щастям, радістю, дружбою, любов*ю і світлими спогадами.

 
 
 
 

 

 

Корисна інформація

Вестник музея Пушкина

Вестник музея Пушкина

 

Наше время

Нова Українська Школа

Корисні cайти

 

Главное управление науки и образования г.Киева

 

Управление науки Шевченковского р-на

 

Украинский центр оценивания

 

НОРМАТИВНО

ПРАВОВАЯ БАЗА