|
Свобода! Яке маленьке, а разом з тим прекрасне й сильне слово! PDF Печать

Канікули - це свобода. Ви, можливо, подумаєте, що свобода без дітей? Ні, неправильне міркування. Для вчителів гімназії № 153 свобода - це можливість більше часу присвятити саморозвитку й цікавим зустрічам. Що ж мотивує вчителів? Лише одне - бажання йти в ногу з сучасністю.

Кожен день був насичений. У понеділок відбулася зустріч і Михайлом Крикуновим, кандидатом економічних наук, доцентои, радником з академічних питань і досліджень консалтингової компанії Reputation Capital (партнера Reputation Institute, США), науковим співробітником Міжнародної ради економічного розвитку – IEDC (США), деканом Київської бізнес-школи, директором Ризької бізнес-школи, маркетологом, управлінецем, викладачем та бізнес-консультантом. Ця зустріч викликала чимало обговорень. Обговорюють - значить критично мислять.

У вівторок на засідання педагогічної ради завітала Івашньова Світлана Володимирівна, заступник директора Інституту післядипломної освіти університету ім. Б. Гринченка з науково-методичної роботи, кандидат педагогічних наук й ознайомила з результатами тестування. Кожна кафедра представила свою роботу за рік. Здавалося б, нічого цікавого, але виявилось дуже багато нового й захопливого. Адже нова школа внесла корективи і в середню, і в старшу школи.

У середу відбувся тренінг "Критичне мислення". Провела його Мерзлякова Олена Леонідівн, доцент кафедри методики мов і літератури Інституту післядипломної освіти університету ім. Б. Гринченка. Це було  змістовно й цікаво. Захопити вчителів, які просять ще таких зустрічей, - це заслуговує  на величезну похвалу.

У четвер класні керівники відвідали музей О.С.Пушкіна. Співпрацює гімназія з цим музеєм дуже давно, але виявляється, що ще багато чого треба учителям відкривати. Після лекції провели квест. Це було пізнавально й цікаво.

Учителі відпочили - час навчати учнів!

На завершення зустрічі учениця 9-Б класу Крупник Поліна прочитала вірш О.С. Пушкіна « В начале жизни школу помню я».

Дійсно, школа – це маленьке життя, яке у свій час проживає кожен. І дуже важливо, щоб воно було наповнене щастям, радістю, дружбою, любов*ю і світлими спогадами.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Корисна інформація

Вестник музея Пушкина

Вестник музея Пушкина

 

Наше время

Нова Українська Школа

Корисні cайти

 

Главное управление науки и образования г.Киева

 

Управление науки Шевченковского р-на

 

Украинский центр оценивания

 

НОРМАТИВНО

ПРАВОВАЯ БАЗА