|
Немає часу сумувати 8, або Чудовий театр вдома! PDF Печать

Учні нашої гімназії виконали творче завдання випуску «Немає часу сумувати 2. На крилах фантазії! » Прочитали літературні твори своїх улюблених авторів, подивилися мультфільми, зробили ілюстрації. А потім разом з батьками створили домашній театр: вибрали ролі, зробили костюми і декорації.

1А класс. У Олі Махоти декілька улюблених героїнь. Оля виконала роль Ельзи з мультфільму "Крижане серце" за сюжетом казки Г,-Х. Андерсена, Рапунцель з однойменної казки "Рапунцель". Лікар Плюшева та Рейнбоу Деш з мультфільмів "Лікар Плюшева" та "My little pony".
Завацька Вероніка – головна героїня Белль з мультфільму "Красуня і Чудовисько", знятого за мотивами казки Жанни де Бомон «Красуня і Чудовисько».

1-В клас. Софія Філатова в ролі Ельзи з «Крижаного серця». Ковшун Мірра-Діана – Відьмочка.

2-А клас. Кушнарьова Марія – Поліанна з оповідання Елінор Портер" Поліанна". Ромадін Олександр – знаменитий Гаррі Поттер із серії книг Джоан Роулінг!Мар’янова Єлизавета – аніме-персонаж Лиша.

4-А клас. Мидза Макар в ролі пірата Біллі Бонса з роману «Острів скарбів» Роберта Стівенсона. А Кульматицька Маша захоплена читанням.

У учнів 3-Б класу вийшло прекрасне інсценування за мотивами оповідань та віршів на тему літа. Аліса Лукашева, Ваня Хорошилов, Аріна Турова, Катя Шарікадзе, Віка Катеньова, Меліса Темель, Кирил Охрущак, Маша Литвиненко, Аннетта Бабенко, Мухамед-Рахімов Амір та Маша Румянцева в ролі кореспондентів відповіли на питання: «Що чекає нас в літню пору?» А Маша Введенська та Аліса Лукашева намалювали картини літньої природи!

Дивіться яскраві фото і отримуйте позитивні емоції! Фото, свої враження та ідеї надсилайте педагогу-організатору Шиловій Л. Л.

Електронна адреса: shilova.work@gmaіl.com

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Корисна інформація

Анкета для батьків

Анкета учня/учениці

Анкета для педагогічних працівників

Вестник музея Пушкина

Вестник музея Пушкина

 

Наше время

Нова Українська Школа

Корисні cайти

 

Главное управление науки и образования г.Киева

 

Управление науки Шевченковского р-на

 

Украинский центр оценивания

 

НОРМАТИВНО

ПРАВОВАЯ БАЗА

instafb

Україна, 01135, Київ, вул. Чорновола, 37а

Пн-пт з 8.00 до 19.00

Тел./факс:(+38 044) 236-11-12

Тел.: +38 (044) 236-05-81

email: sch-153pushkin@ukr.net