|
Немає часу сумувати 9, або Розмаїття дозвілля! PDF Печать

Учні нашої гімназії просто радіють життю, не зважаючи на скрутну сітуацію! Вони зрозуміли, що зараз є нагода дізнаватися та робити щось нове, раніше для себе невідоме, і прислали багато нових ідей.

1. Ліплення з пластиліну. В 1-В класі учні дивляться мультфільми і ретельно зробили своїх героїв! Ковальова Саша - Радужний Единоріг, Бевзицький Артем – Рибка Піскун з мультфільму «Доктор Плюшева», Лоза Мілада - Гусениця з «Букашки», Сахарова Мирослава - Пес з «Замаскованного хлопчика Даггі». А Владик Асеєв не тільки зробив Кроша з «Смешариків», а й прочитав книгу і надіслав нам опис героя: «Веселий і енергійний кролик, безсумний оптиміст і екпериментатор». Ось які гарні риси характеру! 2-А клас. Кузнецова Ксеня виліпила своїх домашніх улюленців. 3-Б клас. Олег Артамонов зробив Веселого Гнома з друзями!

2. Поробки з будь-якого матеріалу. 2-А клас: Ковальова Маша - Їжачок з ниток, а у Кузнецової Ксені - Царівна-жаба з тканини.

3. Збирання лего. 4-А клас. Нікітченко Андрій - «Катамаран», Патрина Ксеня- «Пес», Кульматицька Маша – великій «Луна-парк».

4. Оригамі, стиль квіллінг, аплікації, малювання. Учениця 3-Б класу Лукашева Аліса та Введенська Маша – художниці. Маша надіслала відео про свої роботи.

5. Продовжують займатися спортом і танцями. #ТанцюємоВсі! 1-А і 4-Акласи. Оля Махота і Патрина Ксюша. Проходять домашні тренування та веселі ранкові руханки Лещенко Майя, Безвицький Артем. 6-Б клас. Гандабура Степан – футболіст. 4-А класс. Кульматицька Маша разом з батьком йде до успіху в грі у шахи.

Скільки блискучих ідей! Подивіться прекрасні вироби, які дарують всім наші дітки. Скористайтеся спортивними прикладами. Відкривайте в собі нові здібності!

Фото, свої враження та ідеї надсилайте педагогу-організатору Шиловій Л. Л. Електронна адреса: shilova.work@gmaіl.com

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Корисна інформація

Анкета для батьків

Анкета учня/учениці

Анкета для педагогічних працівників

Вестник музея Пушкина

Вестник музея Пушкина

 

Наше время

Нова Українська Школа

Корисні cайти

 

Главное управление науки и образования г.Киева

 

Управление науки Шевченковского р-на

 

Украинский центр оценивания

 

НОРМАТИВНО

ПРАВОВАЯ БАЗА

instafb

Україна, 01135, Київ, вул. Чорновола, 37а

Пн-пт з 8.00 до 19.00

Тел./факс:(+38 044) 236-11-12

Тел.: +38 (044) 236-05-81

email: sch-153pushkin@ukr.net