|
Новорічні пригоди учнів 2-Б класу PDF Печать

Почалися з подорожі на північ «зимовим потягом» та навчання в «Школі помічників Діда Мороза». Та сама подорож вже стала початком навчання. Дорогою, ми зробили 5 зупинок, і на кожній із станцій дітей очікували цікаві зустрічі, ігри та завдання, які допомагали нам оволодіти якостями, властивими помічнику Діда Мороза.

Станція «Сніжна». Тут нас очікувала зустріч з Красунею Зимою, яка принесла з собою стільки снігу, що ми із задоволенням наліпили сніжки та влаштували снігове змагання. Це було весело!

Станція «Музична». Важко уявити новорічні та зимові свята без музики. Під час зупинки на цій станції ми насолоджувалися музичними творами у виконанні учнів 2-Б класу на фортепіано, гітарі, балалайці, і, навіть, на паперових склянках!

Станція «Пісенна». Дуже красиво прозвучали зимові та казкові пісні у виконанні наших учениць. Вражені були і Зима, і однокласники, і сам Дід Мороз, який ще здалеку почув спів.

Станція «Танцювальна». Який Дід Мороз не любить танцювати? Але з танцями, з якими виступили наші дівчата, впорається не кожен. Це були неймовірні виступи!

Станція «Морозна» - кінцева в нашій подорожі. Адже, саме тут ми зустріли Діда Мороза з татковими очима та пройшли навчання в його школі: вчилися красиво вітати всіх зі святом, відновлювали вірші із втраченими рядками, попрацювали в дизайнерській майстерні – прикрасили снігом святкове вбрання Сніговика та Снігурочки.

І лише після проходження навчання в «Школі помічників Діда Мороза» ми отримали відповідні Сертифікати та новорічні подарунки.

Це було чудово!

 
 
 
 
 
 
 

 

 

Корисна інформація

Анкета для батьків

Анкета учня/учениці

Анкета для педагогічних працівників

Наше время

Нова Українська Школа

 

Наше время

Школа медіації

 

Корисні cайти

 

Главное управление науки и образования г.Киева

 

Управление науки Шевченковского р-на

 

Украинский центр оценивания

 

НОРМАТИВНО

ПРАВОВАЯ БАЗА

instafb

Україна, 01135, Київ, вул. Чорновола, 37а

Пн-пт з 8.00 до 19.00

Тел./факс:(+38 044) 236-11-12

Тел.: +38 (044) 236-05-81

email: sch-153pushkin@ukr.net