|
Вступ до першого класу гімназії PDF Печать

Шановні батьки, в 2018 році гімназія № 153 ім. О.С.Пушкіна проведе набір учнів до 1 класу початкової школи. Ми плануємо відкрити 2 класи по 28 учнів, загальна кількість першокласників становить 56.

 

В законі (стаття 13) є така норма:  “Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.  Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти”.

 

Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування цієї школи.

Наразі  територія обслуговування уточнюється.

 

На сайті «Нова українська школа»  було дано розяснення до питання конкурсного прийому в 1 клас:

«Якщо  діти з інших територій обслуговування захочуть навчатись саме в цій школі, вони зможуть це зробити, тільки якщо школа не добере учнів зі своєї території” за конкурсом. (http://nus.org.ua/questions/vidpovidayemo-na-vashi-zapytannya-konkurs-dyrektoriv-atestatsiya-shkil-ta-vstupni-ispyty-do-pershyh-klasiv/)

 

Надати більше інформації про організацію прийому до 1 класу в 2018 р. гімназія зможе  лише після отримання відповідного наказу Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

 

Пресс-центр

Вестник музея Пушкина

Вестник музея Пушкина

 

Наше время

Наше время

Полезные сайты

 

Главное управление науки и образования г.Киева

 

Управление науки Шевченковского р-на

 

Украинский центр оценивания

 

НОРМАТИВНО

ПРАВОВАЯ БАЗА