|
График олимпиад учебного года 2015-2016 PDF Печать

С графиком олимпиад можно ознакомиться в "подробнее"

 

ГРАФІК

проведення II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2015/16 навчальному році

Дата проведення

День

Дисципліна

Класи

Місце проведення

Відповідальний методист РНМЦ

1.                  

07 листопада

Субота

Українська мова і

література

7-11

Гімназія №172 «Нивки»

Дідух Т.І.

2.                  

08 листопада

Неділя

Біологія

8-11

Гімназія №48

Василенко Ж.І.

3.                  

14 листопада

Субота

Інформатика

8-11

Ліцей №38

Мороз О.М.

4.                  

14 листопада

Субота

Образотворче мистецтво

5-11

СШ №28

Кубська О.В.

5.                  

15 листопада

Неділя

Іноземні мови (німецька, французька,іспанська)

8-11

СШ № 53

Рубанчук О.Є.

6.                  

20 листопада

П’ятниця

Астрономія

10-11

СЗШ № 101

ІІ зміна

Мороз О.М.

7.                  

20 листопада

П’ятниця

Комп’ютерна анімація

6-11

СШ № 61

ІІ зміна

Мороз О.М.

8.                  

21 листопада

Субота

Математика

6-11

СШ № 139

Мороз О.М.

9.                  

22 листопада

Неділя

Історія

8-11

СШ № 102

Ридзель І.В.

10.              

27 листопада

П’ятниця

Економіка

9-11

СШ № 102

ІІ зміна

Слюсар Д.Г.

11.              

27 листопада

П’ятниця

Педагогіка і психологія

11

Гімназія НПУ ім.Драгоманова

ІІ зміна

Почупайло В.М.

12.              

28 листопада

Субота

Фізика

7-11

СЗШ №101

Мороз О.М.

13.              

28 листопада

Субота

Зарубіжна література

7-11

СШ № 82

Щербань Т.М.

14.              

29 листопада

Неділя

Географія

8-11

СЗШ №163

Слюсар Д.Г.

15.              

04 грудня

П’ятниця

Комп’ютерна графіка

9-11

СШ № 61

ІІ зміна

Мороз О.М.

05 грудня

Субота

Комп’ютерна графіка

6-8

СШ № 61

Мороз О.М.

16.              

05грудня

Субота

Іноземні мови (англійська)

8-11

СШ № 57

Рубанчук О.Є.

17.              

06 грудня

Неділя

Хімія

7-11

Гімназія №153 ім. Пушкіна

Василенко Ж.І.

18.              

09грудня

Середа

Фізична культура

11

СЗШ №70

ІІ зміна

Кучер Т.В.

19.              

11 грудня

П’ятниця

Екологія

10-11

Гімназія НПУ ім.ДрагомановаІІ зміна

Василенко Ж.І.

20.              

12 грудня

Субота

Російська мова і література

8-11

СШ № 82

Щербань Т.М.

21.              

12 грудня

Субота

Інформаційнітехнології

8-11

Ліцей №38

Мороз О.М.

22.              

13 грудня

Неділя

Правознавство

9-11

СШ №25

Ридзель І.В.

23.              

13 грудня

Неділя

Лінгвістика

9-11

Гімназія №172 «Нивки»

Рубанчук О.Є.

24.              

13 грудня

Неділя

Трудове навчання

8-11

Хлопці

СЗШ №199

Мороз О.М.

Дівчата

СШ №28

25.              

19 грудня

Субота

Web-дизайн

6-11

СШ № 61

Мороз О.М.

Початок: І зміна – 10.00, ІІ зміна – 14.30

 

 

 

 

Пресс-центр

Вестник музея Пушкина

Вестник музея Пушкина

 

Наше время

Наше время

Полезные сайты

 

Главное управление науки и образования г.Киева

 

Управление науки Шевченковского р-на

 

Украинский центр оценивания

 

НОРМАТИВНО

ПРАВОВАЯ БАЗА