|
Графік проведення І етапу олімпіад 2017-2018 рік PDF Печать

Графік проведення І етапу учнівських олімпіад у 2017/2018 навчальному році гімназії № 153 ім.О.С.Пушкіна

 

Графік   
проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
у 2017/18 навчальному році
гімназія № 153 ім.О.С.Пушкіна

Дисципліна

Дата проведення

Час

 

Українська мова і література

 

18.10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     15-00

 

Іноземні мови: французька,

 німецька

 

26.10

19.10

 

Хімія 

 

23.10

 

Історія

 

          23.10

 

Іноземні мови :англійська

 

12.10

 

Математика

 

21.10

 

Фізична культура і спорт

 

18.10

 

Екологія 

 

           16.10

 

Фізика 

 

           24.10

 

Російська мова і література

 

            11.10

 

Географія

 

           05.10

 

Інформаційні технології (офісні технології)

 

            26.10

 

Правознавство

 

          19.10

 

Трудове навчання 

 

26.10

 

Інформатика

 

26.10

 

Біологія

 

           16.10

 

Web-дизайн 

 

           26.10

 

Комп’ютерна анімація 

 

 

Комп’ютерна графіка 

 

 

Образотворче мистецтво

 

            17.10

 

Графік проведення І етапу олімпіад 2017-2018 рік

дисципліна

дата

 проведення/ час

місто

проведення

учасники

відповідальні

І

етап

ІІ

етап

ІІІ

етап

1

1

Англійська мова

12.10

15-00

201 каб

305 каб.

401 каб.

209 каб.

7-11

8-11

9-11

вся кафедра

викладачі англ.мови

2

Німецька мова

 

Французька мова

19.10

15-00

26.10

15-00

 

 

401(а) каб.

 

201 каб.

8-11

8-11

9-11

Федченко О.М.

 

Лукашева І.П.

3

Географії

05.10

15-00

202 каб.

7-11

8-11

8-11

Король О.І.

 

4

Українська мова і література

18.10

15-00

203 каб.

204 каб.

206 каб.

205 каб.

6-11

7-11

8-11

вся кафедра

 

5

Правознавство

19.10

15-00

306 каб.

9-11

9-11

9-11

Андрєєва І.В.

6

Біології

 

16.10

15-00

207 каб

8-11

8-11

8-11

Уперенко О.І.

7

Екологія

 

207 каб

10-11

10-11

10-11

8

Фізика

 

24.10

15-00

308 каб.

7-11

7-11

8-11

Шабалтас І.П.

9

Образотворчого мистецтва

17.10

15-00

каб.

організатора

5-11

5-11

5-11

Луценко Н.В.

10

Wеb-дизайн

Комп’ютерна анімація

26-10

15-00

404 каб

5-11

8-11

8-11

Данішевська Л.В.

Юрчук Н.В

11

Комп’ютерна графіка,

Програмування,

офісні технології

26-10

15-00

406 каб.

5-11

8-11

8-11

Юрчук Н.В.

Данішевська Л.В.

12

Математика

21.10

10-00

306 каб

304 каб

302 каб

303 каб

309 каб

5-11

6-11

7-11

Химерик В.Г.

Дементьєва О.В.

Трещаліна З.О.

14

Хімія

23.10

15-00

402 каб

7-11

7-11

8-11

Колодочка В.О.

15

Російська мова і література

11.10

15-00

202 каб.

205.каб.

206 каб.

7-11

9-11

9-11

вся кафедра

 

16

Історія

23.10

15-00

101 каб.

301 каб.

303 каб.

7-11

8-11

8-11

Мартинюк Т.В.

Мартинюк О.В.

Мельник М.О.

 

17

Фізична культура і спорт

 

18.10

спортивна зала

 

 

 

Вся кафедра

18

Трудове навчання

26.10

15-00

105

406

8-11

8-11

8-11

Гончаров К.М.

Юрчук Н.В.

 

 

 

Пресс-центр

Вестник музея Пушкина

Вестник музея Пушкина

 

Наше время

Наше время

Полезные сайты

 

Главное управление науки и образования г.Киева

 

Управление науки Шевченковского р-на

 

Украинский центр оценивания

 

НОРМАТИВНО

ПРАВОВАЯ БАЗА