|
Результати участі в олімпіадах 2017 PDF Печать

Результати участі в олімпіадах 2017 (початкова школа).

 

 

 

 

 

ПРИЗЕРИ

ІІ (районного) етапу «Математичного квесту» (початкова школа)

 

І тур

«Математичний іподром»

Розв’язання прикладів

ПІ дитини

На яку арифметичну дію було розв’язано приклади

Місце, яке посів учень

Учитель

 

 

 

 

Юрчак Євгеній

+

І

Устименко Т.Л.

 

-

І

 

 

І

 

 

:

-

 

Парубець Микита

+

ІІ

Устименко Т.Л.

 

-

ІІ

 

 

ІІІ

 

 

:

І

 

Бурнель Аллесандра

+

І

Устименко Т.Л.

 

-

ІІ

 

 

І

 

 

:

-

 

Дрозд Глєб

+

ІІ

Устименко Т.Л.

 

-

І

 

 

ІІ

 

 

:

ІІ

 

Алексєєв Андрій

+

І

Устименко Т.Л.

 

-

І

 

 

ІІ

 

 

:

-

 

Стрембицький Андрій

+

І

Дирдира І.А.

 

-

І

 

 

ІІІ

 

 

:

І

 

Булавка Олександр

+

І

Дирдира І.А.

 

-

І

 

 

І

 

 

:

ІІ

 

Великий Даніла

+

І

Дирдира І.А.

 

-

ІІ

 

 

1

 

 

:

ІІ

 

 

 

 

 

ІІ тур

«Математичний калейдоскоп»

ПІ дитини

Місце, яке посів учень

Учитель

Алєксєєв Андрій

ІІ

Устименко Т.Л.

Великий Даніла

ІІІ

Дирдира И.А.

Булавка Олександр

ІІІ

Дирдира И.А.

Стрембицький Андрій

ІІ

Дирдира И.А.

 

ІІІ тур

«Ерудит»

Дрозд Глєб

ІІІ

Устименко Т.Л.

Великий Даніла

І

Дирдира И.А.

Булавка Олександр

І

Дирдира И.А.

Стрембицький Андрій

ІІІ

Дирдира И.А.

       

 

ПРИЗЕРИ

 ІІ (районного) етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови

імені Петра Яцика

2017-2018 навчальний рік

 

4-ті класи

ПІ дитини

Результат (місце)

Учитель

Бабій Анна

ІІ

Устименко Т.А.

Савчук Єлизавета

ІІ

Дирдира І.А.

Рухтіна Аріна

ІІІ

Дирдира І.А.

3-ті класи

Польська Анастасія

ІІІ

Бойко Л.М.

Межерицький Ернест

ІІІ

Копил І.Л.

         

 

 

 

Корисна інформація

Вестник музея Пушкина

Вестник музея Пушкина

 

Наше время

Нова Українська Школа

Полезные сайты

 

Главное управление науки и образования г.Киева

 

Управление науки Шевченковского р-на

 

Украинский центр оценивания

 

НОРМАТИВНО

ПРАВОВАЯ БАЗА