|
Самоцвітними стежками Полісся PDF Печать

3 жовтня 2020 року учні 7-А класу здійснили пізнавальну екскурсію на Житомирщину. Метою подорожі було відвідання музею мінералів м. Хорошів Житомирської області.

Це унікальний музей коштовного та декоративного каміння Волині – один із відомих геологічних музеїв світу. В п’яти залах музею демонструють зелені кристали берилу, прозорі зразки гірського кришталю, золотистого цитрину, димчатого кварцу та моріону, рожеві, блакитні топази, унікальний аквамарин, фіолетові і зелені кристали флюориту та інші мінерали й гірські породи Волині.

Після відвідання музею учням була надана можливість самостійно відшукати цікаві зразки різнокольорового кварцу, був знайдений бурий опал і особливо цінна знахідка – на 80% ймовірності зеленувато-блакитний топаз. Залишилось зробити дослідження риски, що залишає мінерал на склі.

Учні 7-А класу зблизька досліджували гранітні виступи Українського кристалічного щита в межах рукотворних озер біля м. Коростишів, на місці гранітних вироблених кар’єрів. А потім милувались кам’яними скульптурами сучасних майстрів різблення по граніту в парку графа Олізара в Коростишеві.

Таке поєднання краєзнавчого матеріалу з навичками дослідницької роботи формують у семикласників базові знання з географії та геології, надихають на вивчення рідного краю.

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Україна, 01135, Київ, вул. Чорновола, 37а

Пн-пт з 8.00 до 19.00

Тел./факс:(+38 044) 236-11-12

Тел.: +38 (044) 236-05-81

email: sch-153pushkin@ukr.net