|
Тиждень іноземних мов PDF Печать

Минулий тиждень у гімназії був присвячений іноземним мовам. Детальніше у повній новині.

 

 

 
 
 
 
 
 

Креативний спосіб зацікавити усіх без виключення четверокласників у вивченні англійської мови продемонструвала вчителька початкової школиШуліка А. О.Зі своїми учнями вона відзняла кінофільм "Гаррі Поттер", надавши їм чудову можливість побувати в ролі найулюбленіших героїв сьогодення, а їхнім батькам - оцінити рівень знань та акторської майстерності своїх дітей.

 

 

Учні початкових класів співали пісні та читали новорічні вірші англійською мовою, писали листи Санта Клаусу, робили Різдвяні картки/лістівки, приймали участь у проекті “Англомовні країни”, у рамках літературної вітальні “Герої улюблених казок розмовляють англійською” спробували себе у ролі акторів під керівництвом учителів Проскуріної Е.М, Міхаль Н.В., Бровко О.А. та Шуліки Н.О.

 

 

 

 

 

Учитель німецької мови Федченко О.М запропонувала учням 9Б класу розповісти про традиції та звичаї святкування Різдва та Нового року в Німеччині. Діти відгукнулися з інтересом та продемонстрували чудовий творчий підхід в розкритті теми. Творча група в складі Михайлюк Каті, Махині Кості, Ситренського Назара, Шунькина Ярослава, Шаргородського Володимира та Годлевського Андрія зняла відеоролик, в якому діти продемонстрували добре знання німецької мови та країнознавства. Ця робота принесла їм задоволення.

 

 

Вивчаючи іноземні мови, ми краще пізнаємо світ та водночас глибше розуміємо і цінуємо свою власну культуру, національні звичаї та рідну мову. Саме цю ідею в рамках тижня іноземних мов, який проводився 14.12-18.12.2020, намагалися донести учителі та учні нашої гімназії різноманітними та цікавими заходами та яскравими роботами.

Учитель французької мови Лукашева І.П та учні 6- х та 8- х класів підготували експозицію плакатів, що закликають до вивчення іноземних мов.

 

 

 

 

Україна, 01135, Київ, вул. Чорновола, 37а

Пн-пт з 8.00 до 19.00

Тел./факс:(+38 044) 236-11-12

Тел.: +38 (044) 236-05-81

email: sch-153pushkin@ukr.net