|
Столичні рятувальники навчають дітей дбати про власну безпеку PDF Печать

alt

З 26 по 30 квітня в усіх загальноосвітніх навчальних закладах Києва Головним управлінням МНС України в місті Києві та Головним управлінням освіти та науки Київської міськдержадміністрації проводиться «Тиждень знань безпеки життєдіяльності».

Головна мета заходу - навчити дітей дбати про власну безпеку, попередити дитячий травматизм і нагадати про елементарні правила безпечної поведінки під час літніх канікул. У школах організовано відкриті уроки з основ безпеки життєдіяльності, тренування з евакуації дітей та відвідування пожежно-рятувальних частин. Так, 27 квітня, на базі київської гімназії № 153 по вул. Чорновола, 37 відбулась демонстрація можливостей підрозділів МНС.

На шкільному подвір’ї рятувальники організували показ пожежно-рятувальної техніки та обладнання, а також навчали дітей основним навикам надання першої долікарської допомоги. Крім показових дійств, з учнями провели роз’яснювальну роботу: інспектори МНС розповіли дітям про елементарні правила безпечної поведінки під час відпочинку та в побуті.

За словами першого заступника начальника Головного управління МНС України в м. Києві Андрія Куценка, такі зустрічі дають позитивний результат, адже діти знають, як поводитись під час виникнення надзвичайних ситуацій, а також у разі необхідності можуть надати допомогу тим, хто потрапив у біду.

 
 
 

Корисна інформація

Анкета для батьків

Анкета учня/учениці

Анкета для педагогічних працівників

Наше время

Нова Українська Школа

 

Наше время

Школа медіації

 

Корисні cайти

 

Главное управление науки и образования г.Киева

 

Управление науки Шевченковского р-на

 

Украинский центр оценивания

 

НОРМАТИВНО

ПРАВОВАЯ БАЗА

instafb

Україна, 01135, Київ, вул. Чорновола, 37а

Пн-пт з 8.00 до 19.00

Тел./факс:(+38 044) 236-11-12

Тел.: +38 (044) 236-05-81

email: sch-153pushkin@ukr.net